Bent u zorgaanbieder en heeft u vragen over uw contract of over een ander thema binnen het sociaal domein Achterhoek? Bij iedere gemeente staan diverse specialisten u graag te woord. Op deze pagina vindt u hun contactgegevens. Klikt u op 'Gemeente' in de eerste rij, dan ziet u alle contactpersonen uit de verschillende gemeenten overzichtelijk bij elkaar staan. U kunt ook op de andere woorden in de eerste rij filteren, zodat u bijvoorbeeld alle contractmanagers op een rijtje ziet.

Gemeente / Organisatie Naam Functie Email Telefoonnummer
Team CLM Frans Hassing Contractmanager clm@sociaaldomeinachterhoek.nl 0315 292292
Team CLM Freek Mulder Contractmanager clm@sociaaldomeinachterhoek.nl 0315 292292
Team CLM Alice Bosch Kennismanager / Informatie analist clm@sociaaldomeinachterhoek.nl 0315 292292
Team CLM Resie Kraaijvanger Inkoper clm@sociaaldomeinachterhoek.nl 0315 292292
Gemeente Berkelland Annet Rugenbrink Contractmanager Berkelland a.rugenbrink@gemeenteberkelland.nl 0545 250 250
Gemeente Bronckhorst Wouter Gademan Contractmanager Bronckhorst w.gademan@bronckhorst.nl 0575 750 250
Gemeente Doetinchem Hans Kraaijenhof Contractmanager Doetinchem contractbeheer@doetinchem.nl 0314 377 377
Gemeente Oost Gelre Lissa Pape Contractmanager Oost Gelre l.pape@oostgelre.nl 0544 393 592
Gemeente Oude IJsselstreek Sandor Baetens Contractmanager Oude IJsselstreek s.baetens@oude-ijsselstreek.nl 0315 292 292
Gemeente Winterswijk Liselotte Rootveld Contractmanager Winterswijk lrootveld@winterswijk.nl 0543 543 543
Gemeente Aalten Bertine Kleinhesselink Berichtenverkeer Wmo en jeugd administratie-sd@aalten.nl 0543 493 333
Gemeente Berkelland Janny Krosenbrink Berichtenverkeer Wmo en jeugd janny.krosenbrink@voormekaar.net 0545 250 456
Gemeente Bronckhorst Astrid Breman Berichtenverkeer Wmo en jeugd a.breman@bronckhorst.nl 0575 750 250
Gemeente Oost Gelre Linea Verheijen Berichtenverkeer jeugd administratiejeugd@oostgelre.nl 0544 393 584
Gemeente Oost Gelre Linda Meulenkamp Berichtenverkeer Wmo backofficeWmoloket@oostgelre.nl 0544 393 623
Gemeente Oude IJsselstreek Aniek Reessink-Elting Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgloket@oude-ijsselstreek.nl 0315 292 477
Gemeente Oude IJsselstreek Natascha Peters Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgloket@oude-ijsselstreek.nl 0315 292 477
Gemeente Oude IJsselstreek Ivet Zonnebeld Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgloket@oude-ijsselstreek.nl 0315 292 477
Gemeente Winterswijk Marieke Jansen Berichtenverkeer Wmo en jeugd administratiewmo@winterswijk.nl 0543 543 182
Gemeente Berkelland Janny Krosenbrink Backoffice Sociaal Domein (algemeen) janny.krosenbrink@voormekaar.net 0545 250 456
Gemeente Bronckhorst Astrid Breman Backoffice Sociaal Domein (algemeen) a.breman@bronckhorst.nl 0575 750 250
Gemeente Aalten Hester Pennings Backoffice sociaal domein (algemeen) h.pennings@aalten.nl 0543 493 333
Gemeente Montferland Stef van Keulen Backoffice sociaal domein (algemeen) zorgadministratie@montferland.info 0316 291 420
Gemeente Oost Gelre Linea Verheijen Backoffice sociaal domein (algemeen) l.verheijen@oostgelre.nl 0544 393 584
Gemeente Oude IJsselstreek Ilse Vink Backoffice sociaal domein (algemeen) i.vink@oude-ijsselstreek.nl 0315-292 480
Gemeente Winterswijk Marieke Jansen Backoffice sociaal domein (algemeen) administratiewmo@winterswijk.nl 0543 543 182
Team CLM Andreas Noordam Toezicht & kwaliteitsmanager clm@sociaaldomeinachterhoek.nl 0315 292 292
Gemeente Aalten Raimond Letteboer Contractmanager Aalten r.letteboer@aalten.nl 0543 493 333
Gemeente Montferland Lidy Swijtink Contractmanager Montferland l.swijtink@montferland.info 0316 291 391
Gemeente Doetinchem Rianne Sanders Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgadministratie@doetinchem.nl 0314 377 377
Gemeente Doetinchem Natasja Wolters Backoffice sociaal domein (algemeen) zorgadministratie@doetinchem.nl 0314 377 377
Gemeente Aalten Ria te Hennepe Berichtenverkeer Wmo en jeugd administratie-sd@aalten.nl 0543 493 333
Gemeente Montferland Stef van Keulen Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgadministratie@montferland.info 0316 291 420
Gemeente Doetinchem Nicolet Riebeek Berichtenverkeer Wmo en jeugd zorgadministratie@doetinchem.nl 0314 377 377
Gemeente Bronckhorst R. Kalkhoven Berichtenverkeer Wmo en jeugd r.kalkhoven@bronckhorst.nl 0575 750 250

Naar boven